€ 14,50 euro brutto/h

Monachium sprzątanie biur od zaraz dam pracę w Niemczech 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2017 03:23

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie w Monachium dla Polaków przy sprzątaniu biur od zaraz. Pracodawca zapewnia wsparcie przy szukaniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Lokalizacja: Monachium, Niemcy
Zarobki: 14,50 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca polegająca na sprzątaniu powierzchni biurowych zgodnie z grafikiem
  • pracownik zajmuje się opróżnianiem koszy, sprzątaniem kuchni oraz toalet, uzupełnianiem papieru, ręczników oraz mydła w dyspenserach, odkurzaniem, wycieraniem kurzy itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności wydane w ciągu ostatnich 3 miesięcy
  • zaangażowanie w obowiązki
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – mile będzie posiadanie referencji
  • umiejętność pracy w zespole
  • miła aparycja
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • stałe godziny pracy od 8 do 16
  • uczciwe warunki zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu mieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższa ofertą, prosimy o wysłanie wiadomości zatytułowanej: „Sprzątanie biur, Monachium”

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-przy-sprzataniu-biur-z-podstawowym-jezykiem-monachium/

ID ogłoszenia: 175980dfcdebade