€ 12,50 euro brutto/h

Monter balustrad – praca Niemcy na budowie w Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: długoterminowa współpraca
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 03:28

W rejonie Mannheim do podjęcia aktualna praca w Niemczech na budowie jako monter balustrad. Zatrudnienie od 22 stycznia przy montażu balustrad, schodów, zadaszeń etc.

Numer ref. 08/03/MR/2018
Ilość wakatów: 4
Język: niemiecki podstawowy

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: MONTER BALUSTRAD

Wyjazd na zlecenie: 22.01.2018!

Zadania:
montaż balustrad, schodów i zadaszeń

Wymagania:
– Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym u 2 osób,
– Wykształcenie kierunkowe: mile widziane,
– Doświadczenie z zakresu montażu balustrad, schodów i zadaszeń,
– Własny samochód, prawo jazdy kat. B mile widziane (dojazd na zlecenie we własnym zakresie).

Klient oferuje:
– polską umowę o pracę i długotrwałą współpracę,
– zwrot kosztów dojazdu na zlecenie i z powrotem do domu,
– opłacone zakwaterowanie w komfortowych mieszkaniach,
– atrakcyjne wynagrodzenie: 12,50 euro brutto/h,
– dodatki za nadgodziny,
– możliwość otrzymania zaliczki,
– opiekę polskiego biura,
– kompetentnych współpracowników.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 666 341 518 lub przesłanie CV na podany adres e-mail m.gorecka@corona-silesia.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr133 poz. 883)”.

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w znalezieniu odpowiedniej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 3305a5df713cc95a