€ 10-11,5€ /h netto + zakwaterowanie

Monter dociepleń zewnętrznych praca Niemcy w budownictwie od zaraz, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bawaria
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 06:53

Od zaraz poszukiwani monterzy dociepleń do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Bawarii przy dociepleniach z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Zadania :

Realizacja prac monterskich przy elewacjach,itp…,
pomoc przy montażu i demontażu rusztowań

Wymagania :

-wymagane doświadczenie przy pracach monterskich i w dociepleniach- co najmniej 3 lata
-umiejętność czytania planów, samodzielność, umiejętność posługiwania się szlifierkami, wiertarkami, wkrętarkami
– badania wysokościowe

Oferujemy :

– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– atrakcyjne wynagrodzenie około Stawka 10-11,5€ netto/h +
darmowe zakwaterowanie + 300€ bonus na start
– tygodniowe zaliczki
– zorganizowane zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „docieplenia Niemcy – imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN- PT od 08:00-16:00 pod nr Tel 514 630 888
Więcej ofert pracy na stronie www.workonpersonal.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).”Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

ID ogłoszenia: 455b20d6ddd87b2