€ do ustalenia

Monter instalacji grzewczych praca w Niemczech bez języka na budowie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2016 03:54

Firma z branży budownictwa poszukuje zatrudni monterów instalacji grzewczych zdecydowanych do podjęcia pracy w Niemczech bez języka. Oferta z Lipska dla kandydatów z doświadczeniem zawodowym.

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko.
Obecnie dla naszego niemieckiego klienta – firmy budowlanej poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

MONTER OGRZEWANIA – Niemcy – Lipsk
Nr ref.: MP/MO/2016
Obowiązki:

- Montaż urządzeń oraz instalacji grzewczych
- Dbanie o prządek i bezpieczeństwo na miejscu pracy
- Naprawa, przebudowa i konserwacja instalacji
- Wykonywanie powierzonych zadań

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe: monter ogrzewania – mile widziane
- Doświadczenie zawodowe na stanowisku montera ogrzewania min. 2 lata
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – mile widziane
- Rzetelność, samodzielność i dokładność
- Dobra kondycja fizyczna

OFERUJEMY:
-Umowę o pracę na czas nieokreślony, stawka do 12€ za godzinę pracy!
- Praca od poniedziałku do czwartku czasem również w piątki
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
- Płatny urlop/dodatki świąteczne i urlopowe
- Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 784 462 419 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: kp@werker.pl wpisując w tytule
MP/MO /2016.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 81956fe7553c18e9