€ do negocjacji

Monter instalacji przemysłowych – dam pracę w Niemczech, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 stycznia 2017 02:23

Bezpośrednia oferta pracy w Niemczech na stanowisku montera instalacji przemysłowych. Zatrudnienie w Berlinie dla osób z doświadczeniem zawodowym oraz komunikatywnym językiem niemieckim.

Jesteśmy niemiecką firmą z siedzibą w Berlinie dostarczającą rozwiązania technologiczne z zakresu filtracji powietrza i separacji oleju. Obecnie produkowane przez nas maszyny wykorzystywane są przede wszystkim w przemyśle samochodowym. Wraz z rozwojem firmy i zwiększonym zapotrzebowaniem na nasze produkty poszukujemy pracownika na stanowisko montera instalacji przemysłowych.

*Zadania*
– Przygotowywanie, montaż instalacji przemysłowych ze stali nierdzewnej
– Montaż podzespołów, podłączanie przewodów zasilających i uruchamianie separatorów mgły olejowej

*Wymagania*
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny (dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego)
– Doświadczenie w montażu instalacji przemysłowych
– Podstawowa wiedza techniczna (wykształcenie techniczne mile widziane)
– Odpowiedzialność, samodzielność w działaniu
– Gotowość do wyjazdów służbowych
– Prawo jazdy kat. B

*Oferujemy*
– Realizację ciekawych, zróżnicowanych projektów
– Stabilną pracę na pełen etat w rozwijającej się firmie
– Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV w języku niemieckim, angielskim lub polskim na adres jobs@emifree.com

Emifree GmbH Produktion von Filteranlagen
Carl-Scheele Str.14, 12489 Berlin
+49 (0) 30 6392 803890
www.emifree.com

ID ogłoszenia: 262588b35dc0303d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: emifree
  • Zarejestrowany od: 27 stycznia 2017

Inne przedmioty dodane przez emifree

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez emifree »