€ 14 eur/h netto

Monter kabin prysznicowych praca Niemcy w budownictwie od zaraz, Lipsk lub Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk lub Bonn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 kwietnia 2023 00:24

W rejonie Lipska lub Bonn od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech w budownictwie jako monter kabin prysznicowych. Ogłoszenie adresowane do osób ze znajomość języka na poziomie minimum B1.

OPIS STANOWISKA:
– kompleksowy montaż kabin prysznicowych u Klientów zewnętrznych (w tym w mieszkaniach i domach)
– silikonowanie, wiercenie, przykręcanie, składanie stelaża kabiny, montaż odpływu
– praca z rysunkiem technicznym i instrukcją

OFERUJEMY:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
– po 3 miesiącach współpracy możliwość przejścia na umowę niemiecką
– stawka 14 eur/h netto (umowa o pracę) lub 20 eur/h netto (B2B) i wynagrodzenie za nadgodziny
– wynagrodzenia do 10. dnia każdego miesiąca z możliwością pobierania zaliczek po przepracowanym tygodniu
– tygodniowe szkolenie u producenta kabin na terenie Polski (pierwsze 2 dni w Poznaniu), za które płacimy jak za wykonaną pracę
– bezpłatny transport na początek/koniec kontraktu
– auto służbowe do dyspozycji na miejscu
– darmowe mieszkanie oraz zapewnione narzędzia do pracy i odzież ochronna
– zdalna opieka koordynatora przez cały okres współpracy
– dodatkowe 100 euro za polecenie nowego pracownika (po przepracowaniu przez tę osobę 1 m-ca)

WYMAGANIA:
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
– prawo jazdy kat. B
– doświadczenie w montażu kabin prysznicowych
– umiejętność czytania instrukcji i wyobraźnia przestrzenna
– znajomość podstaw hydrauliki
– kultura osobista, dbałość o porządek oraz dokładność

europraca@apveu.pl

Klauzula RODO:

Administratorem danych jest APV.EU sp. z o.o. z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

ID ogłoszenia: 354643944d3b127a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: APV.EU
  • Zarejestrowany od: 14 kwietnia 2023

Inne przedmioty dodane przez APV.EU

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez APV.EU »