€ 1,350.00

Monter mebli – Niemcy praca w budownictwie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2015 23:27

Oferta pracy w Niemczech dla montera mebli kuchennych pod zabudowę. Zatrudnienie w budownictwie dla pracowników z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego.

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia w Niemczech bezposrednio u niemieckiego pracodawcy. Kierujemy się zasadą optymalnego dopasowania indywidualnych możliwości pracownika do specyfiki wykonywanej pracy. Jesli poszukujesz pracy, chcesz zdobyc cenne doswiadczenie zawodowe i dalej sie rozwijac oraz podnosic swoje kwalifikacje – to dobrze trafiles! Chetnie Ci pomozemy!
Poszukujemy monterow mebli oraz mebli kuchennych z komunikatywna znajomoscia jezyka niemieckiego._*

*Zadania:*
•Dostawa mebli oraz mebli kuchennych,
•Montaz mebli u klienta,
•Profesjonalna realizacja wykonywanych zlecen,
•Praca z niemieckimi klientami.

*Wymagania*
•Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
•Umiejetnosc montazu mebli,
•Prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C),
•Gotowosc do pracy na terenie calych Niemiec,
•Zaangazowanie do pracy,
•Chec poglebiania swoich umiejetnosci.

*Oferujemy*
•Umowa niemiecka bezposrednio z niemieckim pracodawca
•Zakwaterowanie,
•Gwarantujemy caloroczna ciaglosc w zatrudnieniu.

Czekamy na Państwa przekonujące dokumenty aplikacyjne zawierające również propozycje wynagrodzenia na adres e-mail: praca@prima-personal.pl

Numer kontaktowy 608 486 445

ID ogłoszenia: 89054e324975b869

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: PPA
  • Zarejestrowany od: 10 lutego 2015

Inne przedmioty dodane przez PPA

Ostatnie przedmioty dodane przez PPA »