€ 12,50 euro brutto/h

Monter na budowie bez języka praca w Niemczech od zaraz przy regipsach 2017 Oberpfalz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Oberpfalz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 03:55

Firma z Oberpfalz zatrudni montera budowlanego od zaraz. Oferta pracy w Niemczech w budownictwie przy regipsach dla budowlańców bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Monter budowlany
Miejsce zatrudnienia: Oberpfalz, Niemcy
Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona zajmować się będzie montażem konstrukcji oraz montowaniem płyt kartonowo gipsowych
  • obowiązkiem będzie również szpachlowanie i szlifowanie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za malowanie powierzchni

Oczekiwania:

  • doświadczenie w analogicznej pracy
  • zdolność do samodzielnego wykonywania zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka niemieckiego – jednak nie jest to konieczne do podjęcia tej pracy

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie transgranicznego delegowania
  • atrakcyjne zarobki, stawka w wysokości 12,50 euro brutto na godzinę
  • miejsce zamieszkania
  • pracę na pełny etat z możliwość wypracowywania nadgodzin w niedzielę
  • płatny urlop

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 3855876b7503d2ab

2 Odpowiedzi na “Monter na budowie bez języka praca w Niemczech od zaraz przy regipsach 2017 Oberpfalz”

  1. Prosze o kontakt w sprawie pracy przy plytach karton gips. 793160117

  2. Prosze o kontakt w sprawie pracy przy plytach karton gips. 793160117 szukam pracy dla 2 osob 24 i 20 lat. Bez nalogow sprawni fizycznie