€ 1700-1900 euro netto/mc

Monter okien oferta pracy w Niemczech dla Polaków na budowie Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2015 23:23

Oferujemy zatrudnienie w budownictwie dla montera okien drewnianych i z aluminium w Augsburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków przy demontażu starych okien i wstawianiu nowych.

Stanowisko: Monter okien

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700-1900 euro netto/mc

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie demontować okna i wstawiać nowe z drewna i aluminium.
  • Obowiązkiem będzie uszczelnianie.
  • Inne zadania związane z montażem okien.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji za pomocą języka niemieckiego
  • posiadanie przynajmniej rocznego doświadczenia w pracy przy montażu okien
  • chęć zatrudnienia na stałe w Niemczech
  • zorganizowanie
  • umiejętność obsługiwania klienta bezpośredniego
  • utrzymywanie porządku podczas pracy

Oferujemy:

  • podpisanie umowy przed wyjazdem do Niemiec
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę poprzedzonej okresem próbnym
  • długofalowe zatrudnienie w dobrej niemieckiej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc w zorganizowaniu płatne zamieszkania
  • opieka polskiego konsultanta i wsparcie z formalnościami

Aplikacja:
Drodzy kandydaci zgłoszenie prosimy przesyłać zgodnie z instrukcją zawartą na poniżej podanej stronie:

ID ogłoszenia: 35854d5511f3bc5d

4 Odpowiedzi na “Monter okien oferta pracy w Niemczech dla Polaków na budowie Augsburg”

  1. Jestem zainteresowany pracą jako monter stolarki budowlanej numer telefonu kontaktowego
    515928248

  2. witam jeste zainteresowany oferta pracy pracowalem 2l przy wymianach okien posiadam prawo jazdy kat.BC wlasny pojazd tel 793988006 leszko72@wp.pl

  3. Mariusz Tomczyk na 16 lutego 2015 @ 21:02

    witam jestem zainteresowany podjeciem pracy jako monter stolarki budowlanej, jestem osoba szybko uczaca sie bez nalogow i sumienna z duza motywacja osiagania nowych umiejetnosci i celow. tel.kontaktowy 785-268-207, mail; ddominika11@o2.pl

  4. Jestem zainteresowany ofertą jako monter stolarki budowlanej mo a-mail:ir8934@vp.pl i nr tel 691975538 lub +4917697941337