€ 9,00

Monter opon, wulkanizator bez języka oferta pracy w Niemczech, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: miesiąc
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 listopada 2015 03:45

Rekrutacja do pracy w Niemczech na stanowisko montera opon / wulkanizatora w Monachium. Zatrudnienie możliwe od zaraz bez znajomości języka i doświadczenia. Oferta na jeden miesiąc.

Monter opon
Miejsce pracy: Niemcy

Obowiązki:
- Wymiana opon w samochodach.

Wymagania:
- Doświadczenie w wymianie opon,
- Brak znajomości języka,
- Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej,
- Mile widziane osoby z wykształceniem mechanik samochodowy (możliwość zatrudnienia jako Mechanik),
- Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Zakwaterowanie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia).

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację drogą elektroniczną jakub.kotlinski@valovia.de (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 526562ded2fee5dd

1 odpowiedź na “Monter opon, wulkanizator bez języka oferta pracy w Niemczech, Monachium”

  1. witam mam doswiadczenie na stanowisku wulkanizator przacowalam prawie siedem lat w holandii na tym stanowisku samochody osobowe i ciezarowe oraz ustawialem zbierznosc

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: valovia
  • Zarejestrowany od: 31 sierpnia 2015

Inne przedmioty dodane przez valovia

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez valovia »