€ euro

Monter opon / Wulkanizator – praca Niemcy 2015 w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:33

Agencja pośrednictwa pracy za granicą dla firmy z Hamburga poszukuje polskich monterów opon – wulkanizatorów do pracy w Niemczech w serwisie ogumienia. Ogłoszenie przeznaczone dla osób z językiem niemieckim.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy zajmującej się sprzedażą nowych oraz używanych maszyn i urządzeń rolniczych marki Claas poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Monter opon

Obowiązki:
- montaże oraz demontaże opon przy traktorach
- czynności pomocnicze
- konserwacja oraz magazynowanie opon

Wymagania
- znajomość j. niemieckiego umożliwiająca prostą komunikację
- prawo jazdy kat. B, mile widziane prawo jazdy kat. T
- doświadczenie przy montażu oraz demontażu opon

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
- niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule MO/02/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 30554de119b6cf96

3 Odpowiedzi na “Monter opon / Wulkanizator – praca Niemcy 2015 w Hamburgu”

  1. pawelkaczmarek85 na 18 lutego 2015 @ 23:18

    jestem zainteresowany oferta pracy posiadam kategorie CE BE B C T 2 lata doswiadczenia pracy na wulkanizacji niemiecki komunikatywny mozliwosc przyjazdu wlasnym autem

  2. pawelkaczmarek85 na 20 lutego 2015 @ 14:58

    adres pawelkaczmarek85@wp.pl

  3. Krzysztof9520 na 4 kwietnia 2015 @ 14:27

    Witam mam na Imie Krzysztof Wiek 20 Lat. Jestem Zainsteresowany pracą . Posiadam Świadectwo Mechanik Pojazdów Samochodowych. Mam duże Doświadczenie przy oponach. 3 Lata Praktyki w zawodzie. Posiadam Prawo Jazdy Kat. B

    Prosze o Pilny Kontakt .

    Tel: 572-932-743

    E-Mail : reno521@wp.pl