€ euro

Monter płyt GK dam pracę w Niemczech przy remontach, regipsach Munderkingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Munderkingen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2015 03:05

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech z Munderkingen dla budowlańców przy remontach – montaż płyt kartonowo-gipsowych (regipsy). Zatrudnienie od zaraz dla osób z doświadczeniem na stanowisku regipsiarza.

Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Naszym kandydatom oferujemy pracę z bezpośrednim zatrudnieniem u pracodawcy.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Regipsiarz/monter płyt GK

Opis stanowiska:
• wykonywanie ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• min. roczne doświadczenie na stanowisku regipsiarza
• gotowość podjęcia pracy od zaraz
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
• niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
• zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
• opieka polskiego konsultanta
• możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 664 117 908 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres aw@holbern.pl wpisując w tytule GK/06/2015

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Holbern Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.)

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

ID ogłoszenia: 353556ef055063c6

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.