€ 11,50€ + Dieta 20€ netto/dzień pracy

Monter płyt G/K – praca w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie, Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 października 2016 06:07

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech w budownictwie na terenie Münster przy wykończeniach związanych z montażem płyt gipsowo-kartonowych w tym ścianki działowe oraz sufity podwieszane.

Twoje zadania:

 wykonanie robót wykończeniowych
 montaż płyt kartonowo-gipsowych
 przetwarzanie różnych materiałów
 montaż ścianek działowych oraz sufitów

Twój profil :

 doświadczenie w zawodzie
 Elastyczność i odpowiedzialność
 praca zespołowa
 samochód / prawo jazdy dodatkowym atutem
 znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym

ID ogłoszenia: 82757fa3a2deb17d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: bis-job
  • Zarejestrowany od: 25 września 2016

Inne przedmioty dodane przez bis-job

Ostatnie przedmioty dodane przez bis-job »