€ 10+3

Monter podłóg – oferta pracy w Niemczech przy wykończeniach w budownictwie, Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Fulda
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2017 05:03

Firma z Fuldy poszukuje budowlańców – monterów podłóg do pracy w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach związanych z układaniem paneli, parkietów oraz linoleum.

Układacz podłóg

Miejsce pracy: Niemcy, Fulda

Zadania:
- montaż paneli podłogowych, parkietów, linoleum

Oczekiwania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnej pracy
- własne auto
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- zakwaterowanie
- niemiecka umowa o pracę

ID ogłoszenia: 1605938f1ec509ac

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: UNDIGO UG
  • Zarejestrowany od: 8 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez UNDIGO UG

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez UNDIGO UG »