€ do uzg.

Münster, Niemcy praca bez języka od zaraz produkcja części samochodowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Münster
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 sierpnia 2020 01:34

Fabryka części samochodowych z Münster poszukuje od zaraz Panów do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji także bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

AGENCJA PRACY BERYL JOB CENTER zatrudni pracowników do pracy na terenie Niemiec.

OBOWIĄZKI:

Praca przy produkcji części samochodowych
Realizacja planów produkcyjnych
Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej
Obsługa maszyn produkcyjnych
Wzrokowa kontrola jakości
Dbanie o stan techniczny, czystość, porządek i przestrzeganie przepisów BHP

OCZEKUJEMY:

Gotowości do podjęcia pracy fizycznej,
Dokładności i skrupulatności,
Umiejętności organizowania pracy własnej,
Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
Posiadanie własnego samochodu będzie mile widziane / prawo jazdy kat. B
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie mile widziane

OFERUJEMY:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;
Rzetelnego i godnego zaufania kontrahenta na terenie Niemiec, z którym współpracujemy już od wielu lat
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;
Atrakcyjne bonus
Opiekę polskiego koordynatora
Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Niemiec

Aplikacja przez formularz na stronie (krótki link):

źródło: https://app.hrappka.pl/oferta/Pracownik-produkcji-czci-samochodowych/32462/

ID ogłoszenia: 3225f26dfcc23b71