€ 14-16.71 € brutto/h + dieta

Münster oferta pracy w Niemczech od zaraz dla spawaczy MAG i TIG (montaż pojemników ze stali nierdzewnej)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Munster
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 października 2018 04:41
  • Wygasa: 11 dni, 3 godzin

W rejonie Münster dostępna ciekawa praca w Niemczech od zaraz dla spawaczy MAG oraz TIG. Zatrudnienie przy montażu i spawaniu pojemników wykonanych ze stali nierdzewnej.

Agencja zatrudnienia Factory 600 (wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6849) oferuje pracę w Niemczech dla monterów-spawaczy MAG oraz TIG.
Zakres obowiązków: montaż pojemników ze stali nierdzewnej, w tym trasowanie, heftowanie, spawanie, szlifowanie.
Wymagania:
– kwalifikacje i doświadczenie w zawodzie spawacza oraz montera/ślusarza;
– znajomość rysunku technicznego;
– komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Oferujemy:
– zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą;
– stawka początkowa 14 euro brutto/h, po 7 miesiącach pracy 14.69 euro brutto/h, po 9 miesiącach 15.20 euro brutto/h, po 15 miesiącach 16.71 euro brutto/h;
– dieta 45 euro netto za każdy dzień pracy;
– zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane przez pracownika;
– pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
CV oraz skany/zdjęcia aktualnych certyfikatów spawalniczych prosimy przesyłać na email agencji zatrudnienia Factory 600: office@factory600.com

ID ogłoszenia: 675bd05b5f44592

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.