€ 12.20€/h +dieta 24€dzień

Murarz klinkieru – Niemcy praca w budownictwie od zaraz, Chemnitz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Chemnitz
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 marca 2019 04:08

Od zaraz w budownictwie dostępna legalna praca w Niemczech dla murarzy klinkieru. Zatrudnienie 2019 w rejonie Chemnitz z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko :
Murarz klinkieru

Miejsca pracy: Chemnitz, Niemcy
Praca od: 19.11.2018

Obowiązki:
Prace polegające na murowaniu.

Od Kandydatów oczekujemy:
– doświadczenie zawodowe
– podstawowa znajomość języka j.niemieckim
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
– Stabilne warunki zatrudnia,
– umowę o prace,
– stawka: 12,20€/h,
– dieta: 24€/dzień,
– darmowe zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku niemieckim na adres joanna.rodziewicz@workonpersonal.pl
w tytule maila prosimy o wpisanie „Murarz klinkieru imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT od 09:00-17:00 pod nr Tel. 514 630 888

Prosimy o załączenie klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia”.

ID ogłoszenia: 4235c8902ed75e49