€ do ustalenia

Murarz na budowie dam pracę w Niemczech dla Polaków od zaraz Tittling

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Tittling
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2015 02:21

Firma z branży budowlanej z siedzibą w Tittling poszukuje pracowników budowlanych na stanowisko murarz. Ogłoszenie pracy w Niemczech w budownictwie od zaraz.

Stanowisko: Murarz budowlany

Numer referencyjny: H/M/04/2015

Miejsce zatrudnienia: Tittling, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Wznoszenie ścian z różnych materiałów.
  • Wykonywanie prac tynkarskich na zewnątrz i wewnątrz.
  • Praca zgodnie z planami budowlanymi
  • Praca przy wykończeniach tak jak wykonywanie elewacji, usuwanie ubytków ścian,

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • niezbędne jest doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie własnej odzieży roboczej
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferta:

  • wysokie zarobki
  • możliwość wypracowywania godzin dodatkowym
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • regularne wypłacanie należności
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora projektu
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc we wszelkich kwestiach organizacyjnych i urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Możliwe dwie drogi aplikacji:
1: telefonicznie, pod numerem: 664 117 908
2. Mailowo z podaniem numer referencyjnego: H/M/04/2015,  poprzez formularz na stronie:

ID ogłoszenia: 595528fc06e1c95