€ 14/godzina

Murarz Niemcy praca na budowie bez znajomości języka od zaraz we Freiburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Freiburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 maja 2018 04:09

Bez znajomości języka możliwa atrakcyjna praca w Niemczech na budowie w charakterze murarza. Zatrudnienie możliwe od zaraz we Freiburgu dla kandydatów z kwalifikacjami.

Upper Job, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, poszukuje obywatela/obywatelki Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku Murarz do klinkieru.

Miejsce pracy: Freiburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Zakres obowiązków:
– Budowa i przebudowa ścian wewnętrznych i zewnętrznych,
– Przygotowanie i nakładanie zaprawy,
– Prace murarskie z klinkieru;

Wymagania:
– Doświadczenie w pracy na stanowisku: murowanie klinkieru,
– Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
– Samodzielność, sumienność i punktualność,
– Umiejętność pracy w grupie;

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie. Osoby z doświadczeniem 13 Euro / brutto/ godzina + 7 Euro / brutto / godzina za każdy położony metr kwadratowy klinkieru,
– Praca na długi okres czasu,
– Mieszkanie bezpłatne, w pełni wyposażone,
– Bezpłatne dojazd do miejsca pracy, w trakcie trwania umowy,
– Kontrakt Niemiecki,
– Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc,
– Ubrania robocze zapewnione przez pracodawce po okresie próbnym;

Odnośnie szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
+ 48 577 969 501

Upper Job Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
• podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji;
• przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania ;
• dane mogą być udostępniane przez Spółkę podmiotom zainteresowanym zatrudnieniem osób przekazujących swoje dane osobowe dla celów rekrutacji.

ID ogłoszenia: 925af2af569ab62