€ 2,100.00

Murarz oferta pracy w Niemczech na budowie od zaraz Norymberga 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2016 03:41

Agencja Koncepcja dla firmy z Norymbergi poszukuje od zaraz murarzy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na budowie. Zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach z zakwaterowaniem zapewnionym (odpłatnie).

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:
MURARZ

Miejsce pracy: Niemcy, Norymberga

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
• Wynagrodzenie OK. 2100 Euro netto miesięcznie plus ew. nadgodziny
• Odpłatne zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę
• Płatny urlop
• Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
• Długoterminowe zatrudnienie

Obowiązki:
• Układanie wysokojakościowych płyt podłogowych i ściennych z kamienia naturalnego
• Obróbka materiałowa (kamień naturalny oraz marmur)
• Zlecenia realizowane w hotelach oraz budynkach reprezentacyjnych
• Praca wg. ściśle określonych wytycznych

Wymagania:
• Ukończone wykształcenie w zakresie murarstwa, obróbki kamienia lub porównywalne kwalifikacje
• Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku – przynajmniej 3 lata
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym – warunek konieczny Umiejętności językowe będą weryfikowane telefonicznie
• Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:

murarz@koncepcja.eu

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

w języku niemieckim: „Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002, Nr. 101 Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

w języku polskim: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

ID ogłoszenia: 46057193fe61bfd5