€ 9,5 netto

Murarz praca Niemcy na budowie bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 stycznia 2016 01:10

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla budowlańców – murarzy. Zatrudnienie bez znajomości języka w Berlinie przy murowaniu ścian budynków mieszkalnych wykonanych z cegły.

Do firmy zajmującej się realizacją projektów budowlanych poszukujemy doświadczonych murarzy.

Obowiązki:
Murowanie ścian budynków mieszkalnych (cegły).
Inne prace budowlane z tym związane.
Praca jest przewidywana na dłuższy okres czasu.

Oczekiwania:
Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie.
Zdolności manualne.
Prawo jazdy kat. B
Gotowość do podjęcia pracy za granicą na dłuższy okres

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (praca na niemieckich warunkach);
- stawka 9,5 euro netto/godzinę;
- wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika, możliwe jest pobieranie zaliczek;
- Zakwarterowanie: zorganizowane, koszt 300 euro/miesiąc/.
- ubezpieczenie społeczne i zdrowotne;
- długoterminowy kontrakt;
- możliwe nadgodziny;

CV prosimy przesyłać na email: xtrimera@gmail.com

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)*

ID ogłoszenia: 60956a7facc0d3e7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Lanka
  • Zarejestrowany od: 26 stycznia 2016

Inne przedmioty dodane przez Lanka

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Lanka »