€ 15 euro

Murarz praca w Niemczech w budownictwie od zaraz, Eckental

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eckental
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2019 05:13

Polska firma budowlana działająca w Eckental poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech murarzy. Zatrudnienie na budowie przy wnoszeniu domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej.

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Niemiec poszukuje Murarzy (pojedyncze osoby lub ekipy).

Opis stanowiska:
– firma buduje tylko obiekty mieszkalne: domki jednorodzinne i bliźniaki, do murowania używana jest cegła wapienna,
– murowanie:
-wykonywanie murów nośnych, ścianek działowych
-wykonywanie fundamentów,
-wykonywanie pomocniczych robót murarskich (przygotowanie zapraw, transport materiałów na stanowisko robocze itp. firma daje auto)
-wykonywanie robót towarzyszących (izolacyjnych, okładzinowych itp.)

Od Kandydata oczekujemy:
– doświadczenia zawodowego na stanowisku murarza – znajomość wszystkich faz procesu budowlanego
– systematyczności i terminowości w realizacji zadań,
– mobilności, dyspozycyjności do pracy na terenie Niemiec
– znajomość języka niemieckiego mile widziana
-gotowości do współpracy na działalności gospodarczej

Oferujemy:
– stabilna pracę i długofalowe zatrudnienie (ciągłość projektów)
– atrakcyjne stawki zależne od doświadczenia
– możliwość skorzystania z naszego zakwaterowania
– pomoc w formalnościach przy zakładaniu działalności gospodarczej i zdobyciem zaświadczeń

Więcej informacji pod numerem telefonu:
510 926 184 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:anna.marcinkiewicz@regess.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

ID ogłoszenia: 8475c52d63cbf406

Brak tagów