€ do ustalenia

Mycie okien Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu w biurowcach Osnabrück

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Osnabrück
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:54

Pilnie poszukujemy pracowników do mycia okien w biurowcach z Osnabrück. Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sprzątaniu do podjęcia od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik do mycia okien w biurowcach

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Lokalizacja: Osnabrück

Wynagrodzenie: stawka do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca polega na myciu okien na zewnątrz budynków.
  • Większość zadań wykonywana jest na wysokości oraz z użyciem np. drabiny

Oczekiwania:

  • duża motywacja
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pracodawca wymaga posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie uprawnień do prowadzenia samochodów osobowych
  • dużą zaletą będzie własny samochód
  • dobra sprawność fizyczna, zwinność
  • bezproblemowa umiejętność poruszania się po drabinie
  • siła fizyczna

Prosimy o przesyłanie aplikacji wyłącznie osoby bez lęki wysokości

Oferujemy:

  • zatrudnienie na przejrzystych, niemieckich warunkach
  • zapewnione ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • pracodawca oferuje wsparcie przy relokacji
  • wysokie stawki
  • zapewniona kwatera
  • praca do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: zeitmann.1067874@poczta.startpraca.pl

źródło:

ID ogłoszenia: 109550f269271799