€ 10-12/h

Na budowie praca w Niemczech bez języka remoty-wykończenia Salzwedel od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Salzwedel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 07:15

Poszukujemy osób bez znajomości języka do zadań na budowie przy remontach i wykończeniach w mieście Salzwedel. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik wykończeniowy

Miejsce zatrudnienia: Salzwedel, Niemcy

Stawka godzinowa: od 10 do 12 euro na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie wykończeń i remontów budowlanych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę przy zabudowie suchej – montaż gotowych ścianek, biały montaż całego wyposażenia łazienki – układanie płytek, silikonowanie, montaż hydrauliki, szpachlowanie i malowanie

Oczekiwania:

  • konieczność posiadania dużego doświadczenia
  • profesjonale podejście do powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego albo angielskiego
  • konieczność posiadania działalności gospodarczej – ze względu na to iż rozliczanie się następuje na podstawie faktur

Zapewniamy:

  • przejazd oraz nocleg
  • bezpłatne szkolenia pracownicze
  • bardzo dobre stawki w wysokości 10 do 12 na godzinę

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy wszystkich zainteresowanych o kontakt telefoniczny, pod numerem: 48694947352

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-robot-wykonczeniowych-salzwedel,oferta,6100471

ID ogłoszenia: 4005b2155b646c29