€ 1700 €

Na magazynie dam pracę w Niemczech przy pakowaniu odzieży, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2017 01:32

Potrzebni magazynierzy do podjęcia od zaraz legalnej pracy w Niemczech przy pakowaniu art. na magazynie z odzieżą w Monachium (Bawaria). Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Niemiecka Firma Lotus Personalservice GmbH z siedziba w LandshutBawaria poszuje pracownikow na stanowisko:

Pracownik do pakowania odziezy, magazynier

Obowiązki:

kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
sprawdzanie jakosci towaru
przygotowywanie paczek do wysyłki
dbanie o porządek w części magazynowej / socjalnej

Wymagania:

na dane stanowisko poszukujemy osoby, ktore maja doswiadczenie przy pakowaniu odziezy
komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
wlasny srodek transportu, prawo jazdy

Oferujemy:

dlugoterminowe zatrudnienie w Niemczech
niemiecka umowe o prace
mozliwosc podnoszenia kwalifikacji
atrakcyjne wynagrodzenie miesieczne
zorganizowane zakwaterowanie
wsparcie dysponenta polskojezycznego

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przeslanie do nas CV na adres mailowy: jobs@lotus-personalservice.de lub o kontakt telefoniczny na numer telefonu: 0049 15904545874

Prosimy o zawarcie nastepujacej klauzuli: “Wyrazam zgode na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.nr 133, poz.833)”

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami.

Lotus Personalservice GmbH
Bernsteinstraße 19b
84032 Altdorf
Telefon : 0049 15904545874
jobs@lotus-personalservice.de

ID ogłoszenia: 50659a8160d0eab5