€ 11,50 euro brutto/h + dodatki

Na magazynie z zabawkami od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 03:48

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka w hurtowni zabawek. Zatrudnienie na magazynie z Bremen od zaraz przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy
Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki
Start: od zaraz

Opis stanowiska:

  • wspieranie zadań na magazynie
  • głównym obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień na palety z użyciem skanera oraz wózka EPT
  • do zadań należeć będzie rozładunek dostaw i rozkładanie artykułów na magazynie
  • pracownik będzie również zajmował się przeliczaniem towaru (inwentaryzacją) i kontrolowaniem jego jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • chęć podjęcia pracy na dłużej
  • dobre zorganizowanie
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zaświadczenie o niekaralności
  • motywacja i zaangażowanie

Zapewniamy:

  • pierwsza umowa na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia zatrudnienia bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy z lepszą stawką godzinową (13 euro brutto na godzinę)
  • zamieszkanie płatne 200 euro w przypadku miejsca w pokoju 2 osobowym lub 300 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.
W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praca Niemcy na magazynie z zabawkami, Bremen″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 246587bf639ccf12

2 komentarze na “Na magazynie z zabawkami od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka Bremen”

  1. Witam, jestem zainteresowany tym ogłoszeniem o prace.
    Moje dane:
    Daman Jesion
    664850556
    Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

  2. Witam, jestem zainteresowany tym ogłoszeniem o prace na magazynie.
    Moje dane:
    664850556

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.