Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2660+premie, dodatki

Na produkcji czekolady praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2023 01:21
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Na produkcji czekolady praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz fabryka Berlin

Opis

Od zaraz w fabryce czekolady z Berlina do podjęcia praca w Niemczech na produkcji słodyczy. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które zapewnione będzie na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2660 euro brutto miesięcznie

Obowiązki pracownika:

Osoba zatrudniona w fabryce słodyczy będzie odpowiedzialna za tworzenie różnorodnych wyrobów czekoladowych z dodatkami, takimi jak nadzienia i bakalie. Jej zadania będą obejmować obsługę maszyn, dbanie o wysoką jakość i ciągłość produkcji oraz pakowanie gotowych wyrobów. Kluczowe jest, aby pracownik przestrzegał zasad bezpieczeństwa i higieny podczas pracy z żywnością.

Oczekiwania:

Kandydat powinien wykazywać samodyscyplinę, być w dobrej kondycji fizycznej oraz być dostępny od razu. Ponadto, powinien być zaangażowany, wykazywać wysoką motywację oraz podejście odpowiedzialne do powierzonych mu zadań. Praca będzie odbywać się w systemie 3-zmianowym. Znajomość języka będzie dodatkowym atutem.

Zapewniamy:

Zapewniamy opiekę rezydenta mówiącego po polsku oraz umowę pracy według niemieckiego prawa. Pracownicy, którzy osiągają najlepsze wyniki wydajnościowe, będą mieli szansę na otrzymanie stałej umowy o pracę. Pracownikom przysługuje również płatny urlop wypoczynkowy, możliwość pobierania zaliczek co tydzień, kompleksowe szkolenie zawodowe oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Zapewniamy również ubezpieczenie zdrowotne. Jeśli są zainteresowani, oferujemy zakwaterowanie za opłatą 300 euro miesięcznie od osoby.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/b/06/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 862647cb20100746

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.