€ 2250-2650/mc brutto

Na produkcji kosmetyków Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 listopada 2021 01:08

Dam pracę w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków do mycia i pielęgnacji ciała. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla chętnych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kosmetyków

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 2250 do 2650 euro brutto miesięcznie – wysokość uzależniona od posiadanych kwalifikacji oraz znajomości języka

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • w pierwszych dniach pracownik przejdzie szkolenie pracownicze z zakresu BHP oraz wykonywania obowiązków
  • koordynator przydziela zadania zgodnie z predyspozycjami pracowniczymi (doświadczeniem, kwalifikacjami)
  • przydzielane zadania to między innymi: kontrola jakości, pakowanie, nieskomplikowana praca manualna przy linii, obsługa urządzeń itp.

Oczekiwania:

  • zdolność do wykonywania wydajnej pracy zespołowej
  • zwinność, energiczność, zaangażowanie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • pełna punktualność
  • energiczność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych w urzędach czy bankach
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałego zatrudnienia dla najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie (pokój wieloosobowy), 450 euro miesięcznie za pokój dla par lub 250 euro miesięcznie za miejsce w pokoju jednoosobowym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pkos/h5/12/21

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 562619a1b2d11b6f

1 odpowiedź na “Na produkcji kosmetyków Niemcy praca bez znajomości języka od zaraz fabryka Hamburg”

  1. Małżeństwo zainteresowane pracą. Nr.tel.692012473

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.