€ 8,90 euro netto/h

Na wakacje 2017 praca w Niemczech dla studentów bez języka pakowanie karmy Rheine

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rheine
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 00:56

Propozycja zatrudnienia na wakacje 2017 dla studentów również bez znajomości języka w Rheine. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu karmy suchej dla zwierząt.

Stanowisko: Pakowacz karmy
Miejsce zatrudnienia: Rheine, Niemcy
Zarobki: 8,90 euro brutto na godzinę pracy
Czas trwania umowy: 3 miesiące
Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska:

  • praca w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu suchej karmy dla zwierząt
  • obowiązkiem będzie przenoszenie worków/pudełek, układanie we właściwym miejscu, porcjowanie
  • inne zadania zlecone przez magagera

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem
  • aktualna i ważna legitymacja studencka
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę na wakacje 2017
  • umowę na 3 miesiące, podpisaną bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • na miejscu zorganizowane jest przez pracodawcę zamieszkanie w cenie 280 euro miesięcznie
  • stabilne warunki i uczciwe zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o aplikowanie poprzez poniższą stronę:

Należy wypełnić formularz dostępny w zakładce „Kontakt” (znajdującej się po prawej stronie, nad mapką)

ID ogłoszenia: 511593dc6194ebdf

2 Odpowiedzi na “Na wakacje 2017 praca w Niemczech dla studentów bez języka pakowanie karmy Rheine”

  1. Karolina97 na 18 czerwca 2017 @ 15:17

    Witam, ja i moja koleżanka jesteśmy zainteresowane oferta pracy. Prosimy o kontakt 603607931

  2. Wspólnie z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą w okresie 1 lipca-7 września. Mój numer 534267378