€ do ustalenia

Na wakacje Niemcy praca przy sprzątaniu kina bez znajomości języka dla par

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: praca do września 2015
  • Opublikowany: 6 lipca 2015 03:26

Kino z Berlina zatrudni pracowników bez znajomości języka do sprzątania sal filmowych. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla sprzątaczek – sprzątaczy.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Miejsce pracy: Berlin

Zarobki: do ustalenia

Termin: zatrudnienie od zaraz, umowa podpisana będzie do końca września

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie na okres wakacyjny przy sprzątaniu sal kinowych oraz holów i toalet.
  • Pracę wykonuje się za pomocą odkurzacza lub szczotki ze zmiotką.
  • Sale filmowe sprząta się po każdym filmie. Pracownicy odkurzają popcorn i wyrzucają śmieci pozostałe po klientach.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia na okres wakacyjny
  • sprawne tempo
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego na własne potrzeby
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę sezonową do końca września 2015
  • zatrudnienie dla par
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora w godzinach pracy
  • możliwe nadgodziny

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzataniekina/07/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 133559952244f990

2 Odpowiedzi na “Na wakacje Niemcy praca przy sprzątaniu kina bez znajomości języka dla par”

  1. damianekkk na 6 lipca 2015 @ 16:15

    Witam jestem zainteresowany pańską oferta jestem ambitny , sprawny fizycznie i mam wielki zapał do pracy . Prace mogę zacząć od zaraz . Oto mój nr 661671742 bądź maila damianpolak111@gmail.com . Czekam na odpowiedź i gorąco pozdrawiam.

  2. Katarzyna19921992 na 9 lipca 2015 @ 12:47

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy sprawni fizycznie, mamy duży zapał do pracy i szybko się uczymy. Przysłaliśmy swoje zgłoszenie na podany adres e mail. Prosimy o kontakt pod nr tel. 693 399 266. Z góry dziękujemy