€ 2,000.00

Neustadt Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz pracownik usług komunalnych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neustadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 czerwca 2019 05:39

W Neustadt od zaraz atrakcyjna oferta fizycznej pracy w Niemczech również bez znajomości języka, jako pracownik usług komunalnych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Chcesz podjąć dobrą i legalną pracę? Chcesz wyjechać do pracy za granicę i nie martwić się o formalności? Skontaktuj się z nami i wyjedź!

Firma REMAX Sp. z o.o. to certyfikowana Agencja Pracy z długoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie do Niemiec. Naszą misją jest odpowiednie dopasowanie profilu Kandydata do oferowanego stanowiska. Pomagamy podjąć zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik usług komunalnych
Neustadt
1/PUK

Obowiązki

· praca przy załadunku odpadów komunalnych
· praca w systemie 2 lub 3 zmianowym
· znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Wymagania

· sprawność fizyczna i manualna
· podstawowa znajomość z zakresu mechaniki i obsługi technicznej pojazdu
· zaangażowanie
· sumienność

Oferujemy

· umowa o pracę z niemieckim pracodawcą
· transport
· zakwaterowanie
· zaliczki wypłacane co tydzień
· możliwość długofalowej współpracy

Wyślij do nas swoje CV na adres lodz@remax-praca.pl, a my skontaktujemy się z Tobą.

Zapraszamy również na naszą stronę www.remax-praca.pl.

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest REMAX Sp. z o.o., ul. Reymonta 30/13 45-072 Opole (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 7765). Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

ID ogłoszenia: 8885d00a3947a1f6

1 odpowiedź na “Neustadt Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka od zaraz pracownik usług komunalnych”

  1. jestem zainteresowany jesli to aktualne moj numer500480177

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: REMAX
  • Zarejestrowany od: 12 czerwca 2019

Inne przedmioty dodane przez REMAX

Ostatnie przedmioty dodane przez REMAX »