€ 370,-

Niania, opiekunka dla dzieci – Niemcy praca we Frankfurcie nad Menem (podstawy języka)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt am Main
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: pol Roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 marca 2016 01:33

Polsko-Niemiecka rodzina z Frankfurtu nad Menem poszukuje opiekunki dziecięcej, niani do opieki nad swoimi dziećmi. Oferta pracy w Niemczech dla kobiety z podstawową znajomością języka.

Jesteśmy polsko-niemiecka rodzina mieszkająca w pobliżu Frankfurt nad Menem. Poszukuje prywatnie Nianie dla moich dzieci 4 i 7 lat. Możliwość spotkania się i omówienia zasad umowy w czasie od 28.03 do 09.04.2016 w Katowicach.

Oczekujemy:
-zawożenie i odbiór dzieci ze szkoły i przedszkola.
-umiejętność i chęć pracy z dziećmi
-podstawowe umiejętności języka niemieckiego
-proste zadania domowe
-prawo jazdy
-wiek 25-35

Oferujemy:
-oddzielny pokój
-wyżywienie
-możliwość dorobienia sobie, po godzinach. np.Sprzątanie
-dla chętnych możliwość kursu językowego

Czekam na Wasze podania, i proszę nie zapomnieć o życiorysie oraz zaświadczenie o niekaralności.

aga.hayat@gmail.com

Pozdrawiam
Agnieszka

Uwaga od administracji: zdjęcie dodane przez administratora wyłącznie w celu ilustracji ogłoszenia i nie przedstawia rzeczywistego stanowiska pracy.

ID ogłoszenia: 85956e6c02ccd5a4

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: aga-hayat
  • Zarejestrowany od: 14 marca 2016

Inne przedmioty dodane przez aga-hayat

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez aga-hayat »