€ do ustalenia

Niania – Pomoc domowa Niemcy praca dla kobiety w Wedemark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wedemark
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 2 grudnia 2015 03:21

Poszukiwana kobieta chętna do podjęcia pracy w Niemczech jako pomoc domowa oraz opiekunka do dzieci (niania) w miejscowości Wedemark. Oferta dla osoby potrafiącej nawiązać dobry kontakt z dziećmi.

Panstwa przyszlosc jest w Panstwa rekach.
Najlepiej zadbac o nia z firma TABEL, ktora zapewnia Panstwu osobiste doradztwo oraz opiekę pracownikow.
Obecnie, w celu powiekszenia naszego zespolu, poszukujemy zaangazowanej i odpowiedzialnej :
Niania/Pomoc domowa

Wymagania:
• Doswiadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejetnosci kulinarne
• Przedzial wiekowy 30-45 lat
• Bardzo dobry kontakt z dziecmi
• Kreatywnosc
• Zamilowanie do wykonywanej pracy
• Znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
• Gotowosc do podjecia pracy od poniedzialku do soboty (praca 5-6dni w tygodniu)
• Umiejetnosc organizowania czasu dzieci (kreatywne zabawy,kreatywne spedzanie czasu wolnego)
• Kurs pierwszej pomocy (mile widziany)

Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki pracodawca (nie w delegacji)
• Dlugoterminowa wspolpraca
• Umowa na caly etat
• Składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Zadania:
• Opieka nad dwojka dzieci
• Aktywne spedzanie czasu z dziecmi,
• Przygotowywanie posilkow,
• Drobne prace domowe takie jak prasowanie,sprzatanie, gotowanie itd.
• Kreatywne zabawy z dziecmi

Na dodatkowe pytania odpowie Panstwu w osobistej rozmowie telefonicznej polskojezyczna konsultantka
Pani Maciak pod numerem telefonu
+49 511 86004-24,
Lub prosimy o przeslanie aplikacji na adres:
aplikacja@tabel.com
Tabel Gruppe – Nürnberger Straße 2 – 30880 Laatzen (Hannover)
www.tabel.com
Grupa TABEL, zatrudniajaca ponad 3.000 pracownikow, jest jedna z najwiekszych niemieckich firm uslugowych.Rowniez Panstwo jestescie u nas na najlepszej drodze do szybkiego zatrudnienia, ktore zawsze jest optymalnie dopasowane do waszych potrzeb.Nasze obiekty znajduja sie na terenie całych Niemiec, a my proponujemy Panstwu rozne stanowiska pracy od pomocnika produkcji, poprzez wykwalifikowanego operatora wozków widlowych czy tez operatora maszyn az po kierownika objektu.

ID ogłoszenia: 659565ea9ae7ceac