€ 10,50 euro/h

Niemcy praca 2018 jako operator wózka widłowego wysokiego składu – Schwabach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schwabach
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2018 05:12

Ciekawa propozycja pracy w Niemczech w rejonie Schwabach (Bawaria) dla operatora wózka widłowego. Zatrudnienie na magazynie wysokiego składowania.

Agencja zatrudnienia Personnel International BPO Sp. z o. o. (nr cert. 5703) obecnie poszukuje pracowników na:
Stanowisko:
Operator wózka widłowego wysokiego składu- Bawaria

Miejsca pracy:
• Niemcy, Bawaria, Schwabach

Zakres obowiązków:
• magazynowanie oraz uzupełnianie palet
• obsługa wózka widłowego bocznego wysokiego składowania
• dbanie o porządek w miejscu pracy,
• praca w systemie jednozmianowym,
• praca na działach chłodni oraz owoców i warzyw

Wymagania:
• uprawnienia na wózki jezdniowe z napędem silnikowym,
• doświadczenie na podobnym stanowisku(warunek konieczny!),
• prawo jazdy kat.B + własny samochód na czas wyjazdu,
• dynamika pracy;

Oferujemy:
• pracę dla firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
• stałe zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe 10,50 euro brutto + premie uzależnione od efektów pracy,
• zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
• opiekę polskiego koordynatora,
• w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
• możliwość awansu pionowego uzależnionego od znajomości języka niemieckiego.

Kontakt:
• E-Mail: a.adamski@personnel-international.pl
• Tel.: 32-441-91-52
Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr: 5703

ID ogłoszenia: 8245afec4113bf10

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Hu60
  • Zarejestrowany od: 5 lipca 2016

Inne przedmioty dodane przez Hu60

Ostatnie przedmioty dodane przez Hu60 »