€ 1650 euro brutto/mc + dodatki

Niemcy praca 2018 na magazynie RTV bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 grudnia 2016 03:53

Magazyn sprzętu RTV ze Stuttgartu posiada wakat przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie na rok 2018, zatrudnienie możliwe od razu po Świętach Bożego Narodzenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Termin: praca od zaraz, do podjęcia po Świętach Bożego Narodzenia
Pensja: 1650 euro brutto miesięcznie plus liczne dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych i nocnych co w rzeczywistości daje ok. 1850 euro brutto miesięcznie
Miasto: Stuttgart

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni sprzętu RTV – telewizory LCD, zestawy audio, odtwarzacze DVD/blu ray, itp.
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się zbieraniem zamówień na palety z użyciem skanera ręcznego, którego interfejs można obsługiwać w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz włoskim
  • odpowiednio przygotowane palety ze sprzętem przemieszczane są za pomocą ręcznych wózków paletowych wspomaganych elektrycznie

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • punktualność
  • umiejętność zmobilizowania się i wypełniania obowiązków terminowo
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • zdyscyplinowanie
  • chęć rozwoju
  • doświadczenie będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania oraz przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • szkolenie z obsługi wózków
  • legalną umowę o pracę
  • możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy
  • opiekę koordynatora Polaka
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

[ogłoszenie wygasło]

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 9815856fe51dc7aa