€ 2500-2800/mc brutto

Niemcy praca 2021 bez znajomości języka na produkcji dań od zaraz w fabryce Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2021 03:40

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka i doświadczenia. Oferujemy od zaraz zatrudnienie na produkcji dań gotowych w fabryce z Kolonii. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – dań gotowych

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: od 2500 do 2800 euro brutto miesięcznie

Start: od marca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości produkcji, dbaniem o ciągłość, wykonywaniem prostych i powtarzalnych prac manualnych przy linii produkcyjnej, pakowaniem gotowego produktu
  • pracodawca zapewnia rzetelne przeszkolenie pracownicze, bezpieczne środowisko pracy oraz odpowiednią odzież i środki ochronne

Oczekiwania:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • szybkość w przyswajaniu informacji
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej
  • przykładanie się do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • przestrzeganie zasad BHP

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • zatrudnienie na okres próbny z ofertą przedłużenia dla najlepszych
  • ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy
  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu, koszt to 250 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia umiejętności

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcja-dan-gotowych 03/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 703603b7fe36e993