€ od 11,00 euro/h brutto plus dodatki

Niemcy praca bez języka dla komisjonera na magazynie Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:44

Poszukujemy komisjonera bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie na magazynie przy pakowaniu i zbieraniu zamówień za pomocą systemu głosowego (pick by voice).

Stanowisko: Komisjoner
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: od 11,00 euro/h brutto plus dodatki

Zadania:
Do zadań pracownika będą należały takie prace jak:
– przyjmowanie zamówień za pomocą systemu głosowego
– szukanie zamówień w magazynie
– składanie zamówień i wysyłka
– pakowanie zamówionych towarów
– przepakowywanie

Wymagania:
– doświadczenie z systemem pbv konieczne
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– posiadanie własnego samochodu mile widziane
– szybkość w wykonywaniu zadań
– bystrość
– odpowiedzialność
– samodzielność

Oferujemy:
– umowa o pracę na niemieckich warunkach
– legalne zatrudnienie na okres minimum 6 miesięcy
– dobrą płacę
– dodatki do pracy
– przepracowane dni świąteczne dodatkowo płatne
– szybkie przeszkolenie
– zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez stronę: http://praca.gratka.pl/oferta/komisjoner-pick-by-voice-2260805.html

ID ogłoszenia: 162532ec8c37814b

2 komentarze na “Niemcy praca bez języka dla komisjonera na magazynie Kolonia”

  1. Witam! mam 24 lata. Jestem zainteresowany oferta pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B,kurs na wózki widłowe oraz doświadczenie w pracy na produkcji (magazyn,logistyka itp). Jest możliwość własnego zakwaterowania? proszę o kontakt na e-mail kucharski.b@gmail.com

  2. Mateusz Pszczolka na 28 marca 2014 @ 17:16

    Witam. Mam 22 lata, doświadczenie na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B i ogromną motywację do pracy. Proszę o kontakt na e-mail mateuszpszczolka@onet.pl