Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 8,91 Euro brutto

Niemcy praca bez języka operator maszyn przy produkcji pianki tapicerskiej, Ohrdruf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ohrdruft
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:11
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca bez języka operator maszyn przy produkcji pianki tapicerskiej, Ohrdruf

Opis

Fabryka z Ohrdruf poszukuje kandydatów do podjęcia pracy w Niemczech jako operator maszyn przy produkcji pianki tapicerskiej. Zatrudnienie od zaraz również bez doświadczenia.

Boryszew HR Service Sp. z o.o. – jesteśmy toruńską agencją zatrudnienia zarejestrowaną przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego pod numerem 10193, będącą częścią Grupy Kapitałowej Boryszew.
Dla jednego z naszych klientów w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:
PRACOWNIK POMOCNICZY PRODUKCJI,
KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: OHRDRUF k. Erfurtu, Niemcy

Opis pracy: Praca przy produkcji pianki służącej do wypełniania min. drzwi lub foteli samochodowych lub pianki służącej jako wypełniacz ochronny używany do transportu rzeczy.

Obowiązki: Operator maszyny jest odpowiedzialny za monitorowanie jakości produktu i płynne działanie maszyny, a także obsługę podzespołów oraz za kontrolę wizualną gotowego produktu,

Osoby z uprawnieniami do kierowania wózkami widłowymi oraz doświadczeniem mają możliwość zatrudnienia na magazynie jako operator wózka widłowego.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę
- możliwość rozwoju i awansu
- przyjazna atmosfera

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres: k.noworacka@hrservice.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
W przypadku podania danych w zakresie wynikającym z przepisów prawa pracy informujemy, że administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Boryszew HR Service Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 73.
Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy i aktów wykonawczych.
Każdemu kandydatowi przysługuje prawo dostępu i poprawiania swoich danych. W przypadku podania przez kandydata do pracy danych w zakresie szerszym niż wynikającym z prawa pracy prosimy o umieszczenie klauzuli zgody: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Boryszew HR Service Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 73 w celu przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

     

ID ogłoszenia: 765a5c6d4ecc167

 

ilość wszystkich wyświetleń: 150, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: K.Noworacka
  • Zarejestrowany od: 10 listopada 2017

Inne przedmioty dodane przez K.Noworacka

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez K.Noworacka »