€ 11,50/h +napiwki

Niemcy praca bez języka kierowca kat.b-dostawca pizzy od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 lutego 2021 02:42

Oferujemy zatrudnienie od zaraz we włoskiej restauracji z Hamburga dla kierowcy kat.B. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka jako dostawca pizzy z odpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Dostawca pizzy – kierowca kat. B

Miasto: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: 11,50 euro brutto na godzinę pracy plus napiwki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • rozwożenie dań kuchni włoskiej autem służbowym do klientów
  • obowiązkiem będzie dostarczanie posiłku oraz wzięcie zapłaty
  • dbanie o auto służbowe

Wymagania:

  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • samodzielność, terminowość
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • chęć do pojęcia nauki języka niemieckiego
  • gotowość do nauki 100 podstawowych zwrotów w języku niemieckim

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w dopełnianiu wszelkich spraw i przy wdrożeniu się w obowiązki
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • elastyczne godziny pracy
  • auto służbowe
  • telefon komórkowy
  • płatne zamieszkanie zapewnione przez pracodawcę w cenie 150 euro miesięcznie

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 6966032693f9c93e