€ 10000-16000 PLN/mc

Niemcy praca bez języka na budowie dla malarza-szpachlarza od zaraz Pfullingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pfullingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 23 września 2021 02:48

Oferujemy zatrudnienie w Pfullingen na budowie dla malarzy-szpachlarzy. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla budowlańców bez znajomości języka przy renowacji domów i mieszkań.

Stanowisko: Pracownik budowlany – malarz, szpachlarz, tapeciarz

Wynagrodzenie: od 10000 do 16000 PLN miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Pfullingen, Niemcy

Zadania:

  • zatrudnienie na budowie przy renowacji domów, mieszkań i apartamentów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie szpachlowanie, malowanie, tapetowanie, montaż regipsów
  • inne zadania o charakterze ogólnobudowlanym

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • zachowywanie czystości pracy
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy z pracodawcą na niemieckich warunkach
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • możliwość stałych zjazdów do Polski
  • wysokie zarobki
  • podwyżki dla pracowników najlepszych
  • urlopy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • zaliczki
  • dodatki w formie letnich imprez, świątecznych lunchy itp.
  • elastyczny czas pracy
  • auto służbowe
  • możliwość skorzystania z dodatków na pokrycie kosztów nauki języka niemieckiego
  • opcja skorzystania z zamieszkania służbowego

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, możliwy kontakt pod numerem:

  • 0049 17632233552

opcja kontaktu również przez aplikację WhatsApp

Ewentualnie możliwość aplikacji poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-szpachlarz-tapeciarz-renowacja-mieszkan-domow-niemcy,oferta,8353346

ID ogłoszenia: 445614b552d9e2c7