€ 12000-14000 PLN brutto

Niemcy praca bez języka na budowie remonty i wykończenia od zaraz w Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2021 03:02

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Mannheim na budowie przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla budowlańców z kwalifikacjami.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Lokalizacja: Mannheim, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 54 do 67 PLN brutto na godzinę pracy

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązują stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku 8-18, soboty od 8 do 15
  • praca na budowie przy remontach, wykończeniach
  • obowiązkiem będzie również montaż regipsów

Oczekiwania:

  • doświadczenie
  • samodzielność
  • profesjonalizm

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełen etat
  • niemiecką umowę o pracę lub na współpracy – własnej działalności gospodarczej polskiej lub gewerbe
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • darmowe przejazdy
  • zamieszkanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu w cenie 290 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszam do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 792 171 441

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-na-budowie-wykonczenia-i-remonty-k-g-w-niemczech-wykonczeniowka-CID4-IDKz1mS.html

ID ogłoszenia: 670610f9bcf120b2