Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 7,60 brutto

Niemcy praca bez języka na magazynie od zaraz sortowanie-pakowanie Frankfurt Oder

 • Kraj: Niemcy
 • Miasto: Frankfurt Oder
 • Znajomośc języka: bez znajomości języka
 • Doświadczenie: bez doświadczenia
 • Długość umowy: 3 miesiące
 • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
 • Opublikowany: 17 lutego 2014 01:06
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca bez języka na magazynie od zaraz sortowanie-pakowanie Frankfurt Oder

Opis

Firma logistyczna z Frankfurtu nad Odrą zatrudni od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek, pakowaniu. Oferta bez języka niemieckiego, adresowana głównie do Polaków. Zatrudnienie tymczasowe na 3 miesiące.

Stanowisko: sortowacz paczek
Miejsce pracy: Frankfurt nad Odrą
Zarobki: 7,60 euro brutto za godzinę

Zadania:
– praca przy taśmie polegająca na sortowaniu paczek zgodnie z adresem docelowym
– załadunek oraz wyładunek paczek z kontenerów/tirów
– odpowiednie zabezpieczanie paczek uszkodzonych w transporcie

Wymagania:
– wysoka motywacja i gotowość do pracy tymczasowej
– zdrowie i dobra kondycja
– umiejętność pracy w szybkim tempie
– mile widziany język niemiecki w każdym stopniu biegłości
– atutem będzie również posiadanie doświadczenie na podobnym stanowisku
– wymagane zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy:
– pracę tymczasową w Niemczech za pośrednictwem legalnie działającej agencji
– terminowa wypłata należności
– zapewnione zakwaterowanie w wynajętych kwaterach koszt ok 130 euro miesięcznie od pracownika (potrącane z wynagrodzenia)
– bezpłatne ubezpieczenie NW
– dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy bezpośrednio z pracodawcą

Szanowni Państwo

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, spełniają Państwo wszystkie podane wymagania oraz jednocześnie wyrażają zainteresowanie zatrudnieniem na podanych przez nas warunkach, to uprzejmie prosimy o wysłanie aplikacji w postaci CV wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres poczty e-mail. Jeśli to możliwe proszę przygotować dokument w wersji niemieckiej, co znacznie ułatwi nam proces rekrutacji.

W tytule wiadomości prosimy o podanie numeru referencyjnego: GB/18/2014

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, prosimy również pamiętać o załączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z kandydatami pozytywnie zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji.

Ganztags Beruf GmbH Arbeitsvermittlung

E-Mail-Adresse:
ganztagsberuf@ok.de

Niederlassung:
Lange Reihe 51, 20099 Hamburg

     

ID ogłoszenia: 19753011ae993448

    

ilość wszystkich wyświetleń: 13600, dzisiaj: 2

  

Linki sponsorowane

21 komentarzy na “Niemcy praca bez języka na magazynie od zaraz sortowanie-pakowanie Frankfurt Oder”

 1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY OFERTA OD ZARAZ JESTEM OSOBA ODPOWIEDZIALNA SUMIENNA BEZ NALOGUW PROSZE ROZWARZYC MOJA OFERTE Z POWARZANIEM PIOTR KIEK.TEL.+48 731-626-550 LUB E-MAIL duch79@onet.pl

  • Andrzej Ryszkiewicz na 27 lutego 2014 @ 13:25

   Dzień dobry.
   Jestem zainteresowany ofertą pracy na podanym przez Państwa stanowisku.Pracowałem na podobnym stanowisku w różnych firmach kurierskich i zajmowałem się sortowaniem paczek oraz rozkładaniem na poszczególne rejony doręczeń,Charakter pracy znam,oczywiście jestem w stanie się przestawić do obowiązujących warunków pracy na miejscu.Jestem zdyscyplinowany i dokładną,dlatego mam nadzieję,że sprostam podanym wymaganiom.
   Z poważaniem:
   Andrzej Ryszkiewicz tel.694989916 lub 608615835.lub e-mail:
   andrzejryszkiewicz1@gmail.com

 2. PIOTRLANGOWSKI na 18 lutego 2014 @ 11:05

  516 421 978
  latek01@wp.pl

  Dzień dobry,

  Szanowni Państwo,
  w związku z zamieszczonym ogłoszeniem, pragnę zgłosić swoją kandydaturę. Wierzę, że uda mi się sprostać Państwa oczekiwaniom i będę mógł pracować w Państwa Firmie. Miałem także możliwość przyjrzenia się pracy innych osób, dzięki czemu zapoznałem się również ze specyfiką funkcjonowania. Wiedzę teoretyczną zdobytą mogłem wykorzystać i poszerzyć w praktyce. Miałem okazję sprawdzić moje umiejętności pracy w zespole, samodzielnego wykonywania powierzonych mi zadań, planowania czasu i ustalania priorytetów. Zapoznałem się więc szczegółowo z zakresem obowiązków, jestem przekonany, że sobie poradzę z ich wypełnianiem.
  Jestem osobą zdyscyplinowaną i sumienną, łatwo nawiązującą kontakty z innymi ludźmi oraz otwartą na współpracę z nimi. Jestem młodym i ambitnym człowiekiem, posiadającym zdolność szybkiego uczenia się i analitycznego myślenia. Moją zaletą jest odpowiedzialność i dobra organizacja pracy. Uważam, że ważną cechą, którą posiadam jest również konsekwencja w działaniu i dążenie do realizacji zamierzonych celów. Cechuje mnie także umiejętność pracy pod presją czasu i otwartość na nowe wyzwania. Moim atutem jest umiejętność połączenia pracy samodzielnej i zespołowej.
  Jeśli zainteresowała Państwa moja osoba, a przedstawione umiejętności czynią ze mnie kompetentnego kandydata na ww. stanowisko, z przyjemnością zaprezentuję się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, w dogodnym dla Państwa terminie

  W oczekiwaniu na odpowiedż łączę wyrazy szacunku,
  PIOTR LANGOWSKI

  Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).

 3. Zbychu jajcarz na 18 lutego 2014 @ 11:25

  Dzieńdoberek

  Ja rzem Zbyszek siem nazywam i robote szukam jakomś. Mam 50 ileś lat bo dokładnie nieliczyłem. Mam śpiwur w razie braku kfaterunku. Jeste robotny bardzo, krowe wydoje albo obornik rozżuce. Morze być robota w Niemczech albo Czechosłofacji to bym z bóta doszedł. Dojazd mam zapewniony, rower Wigry stoi w szopie za kurnikiem ale i na końu pojade jagby co. Czekam na kątakt, myślem że żem sprostał wymagańom.

  Zbychu Zakapior

 4. Witam, jestem sumienny, pracowity, nie karany. Jestem gotów podjąć pracę od zaraz i na dłuższy okres czasu. posiadam uprawnienia na wózek widłowy. Proszę o kontakt 0048 600 744 248 m.gandera@wp.pl

 5. Witam jestem zainteresowany tą pracą oraz mieszkam kolo frankfurtu nad odrą
  mam własny samochód, ” znajomość jezyka niemieckiego (podstawowy) w takiej formie że się dogadam, jestem pracowity, uczciwy , szybko się uczę, pracowałem już w niemczech i z jezykiem dawałem sobie radę, w razie potrzeby mogę załatwić więcej pracowników

  KONTAKT 515321244

 6. jestem zainteresowany tą ofertą mam 25 lat i jestem pracowity prosze o kontakt 730-657-860

 7. grzegorz bie na 19 lutego 2014 @ 13:13

  Witam jestem zainteresowany praca w Państwa Firmie pracowałem juz na produkcji i w Niemczech jestem mlody poszukujacy Pilnie pracy jestem pewny ze sprostam panstwa oczekiwania
  Kontakt:
  tel.531760155

 8. 2 mężczyzn nie karanych sumiennych i pracowitych z doświadczeniem przy paczkach jesteśmy zainteresowani ofertom.W razie konieczności posiadamy własny transport prosimy o kontakt. 608347071 lub bogdi2@vp.pl

 9. Marzena1271 na 19 lutego 2014 @ 19:12

  Witam nazywam się Marzena i wraz z partnerem pilnie poszukujemy pracy.
  Ważne jest dla nas żeby pracować i mieszkać razem. Przyjmiemy każdy
  rodzaj pracy. Mam również możliwość zebrania z sobą grupy zaufanych i
  zaprzyjaźnionych z sobą osób. Bardzo proszę o odpowiedz zwrotną pod
  numer 787188688 lub na adres e-mail marzena.lorenc@intria.eu
  Pozdrawiam Marzena

 10. Janowscy PL na 19 lutego 2014 @ 19:49

  Witam, do pracy od zaraz jest chętnych Troje młodych ludzi , dwóch mężczyzn i kobieta.Rodzeństwo , pracowaliśmy już wcześniej w Niemczech, od 4lat . Posiadamy doświadczenie oraz Jesteśmy gotowi do pracy również na dłuższy okres czasu .. Dane kontaktowe 782
  32 88 45 , email jolkaj87@wp.pl

 11. witam jestem zainteresowany praca marekciesla94@gmail.com

 12. szalobryt na 20 lutego 2014 @ 02:27

  Witam.
  Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Chętnie razem z chłopakiem podejmiemy prace . Posiadamy doświadczenie przy pracy na linii produkcyjnej. .Potrafimy pracować w zespole,jesteśmy osobami zwinnymi i dynamicznymi.jesteśmy w dobrej kondycji fizycznej..Gotowi do podjęcia pracy od zaraz, Bardzo prosimy o danie nam szansy, gwarantujemy że nie zawiodą się państwo.
  kontakt… tel.607655246
  email szalobryt@o2.pl

 13. robertZ-2503 na 20 lutego 2014 @ 15:14

  Witam,
  wraz z mężem jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy podanej w ogłoszeniu. Ja mam 32 lata, mąż 38. Od kilku lat wyjeżdżamy do Niemiec na prace sezonowe, posiadamy umiejętność pracy w zespole. Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi. Obecnie przebywam w Niemczech (Essen) pracuję jako opiekunka starszej Pani, jednak poszukujemy pracy, która pozwoli nam pracować w Niemczech wspólnie, przez dłuższy okres czasu. Posiadamy własne auto, gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym.

  Mój niemiecki nr tel. do kontaktu: +49 151 667 329 33

  E-mail: pati3151@wp.pl

  Pozdrawiamy,
  Patrycja i Robert

 14. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy i gotowy ją podjąć od zaraz proszę o kontakt tel 782 361 691

 15. paulina.konewka na 23 lutego 2014 @ 21:38

  Witamy serdecznie!
  Poszukujemy pracy w krajach Skandynawskich bądź innych na produkcji, magazynie bądź przy zbiorach warzyw, owoców lub innych.
  Jesteśmy w wieku 25 (kobieta) i 30 lat (mężczyzna). Jesteśmy spokojni, pracowici, sumienni i zmotywowani. Nie posiadamy nałogów.
  O nas:
  Ona – Doświadczenie 3 letnie w pracach produkcyjnych (produkcja baterii i akumulatorów, elektroniki, oświetlenia LED – montaż, obsługa maszyn, lutowanie, klejenie, testy jakości) oraz magazynowych wraz z zarządzaniem zespołem, praca w biurze oraz handlu przez okres 2 lat, znajomość obsługi komputera oraz urządzeń biurowych, zdolności manualne, prawo jazdy kat. B, język angielski – komunikatywny, gotowość do pracy zmianowej oraz nauki języka obcego.

  On- Doświadczenie 5 letnie jako kierowca/ dostawca, praca w handlu jako sprzedawca-magazynier przez 6 lat, doświadczenie w pracach związanych z gospodarstwem, ogrodnictwem (sadzenie borówki amerykańskiej, zbiory warzyw), znajomość obsługi oraz prowadzenia pojazdów rolniczych – bez udokumentowanego doświadczenia, doświadczenie w pracach pomocniczych na budowie, prawo jazdy kat. B oraz własny samochód, język angielski – podstawowy, język rosyjski – podstawowy, gotowość do pracy zmianowej oraz nauki języka obcego.

  Jesteśmy zainteresowani ofertami pracy długookresowymi jak i sezonowymi.
  Oczekujemy pomocy w znalezieniu zakwaterowania oraz przy sprawach urzędowych.
  Wszystkich zainteresowanych: osoby prywatne oraz agencje pracy prosimy o kontakt.

  Paulina Konewka
  Tel. 0048-509-191-393
  Mail: paulina.konewka89@gmail.com

  Daniel Wawrynko
  Tel. 0048-500-101-384
  Mail: daniel.lhr@wp.pl

 16. milosz123 na 25 lutego 2014 @ 14:29

  Witamy. Jesteśmy parą zainteresowaną tym ogłoszeniem. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji w Polsce jak i za granicą. Posiadamy holenderski nr SOFI, jesteśmy pracowici, odpowiedzialni, rzetelnie wykonujemy swoją pracę, szybko się uczymy.Nie mamy żadnych nałogów. Jesteśmy gotowi do pracy od zaraz, również na stałą współprace. Posiadamy własny samochód.NR kontaktowy 510-868-168 lub e-mail miloszrybka1990@wp.pl

  Z poważaniem: Anna Kroć i Miłosz Rybka

 17. WITAM
  Jestem zainteresowana ta praca oraz podienciem jej ,jusz pracowalam na pradukci w
  niemczech,znam jezyk niemiecki na poziomie podstawowym

  Bozena Chwalek
  Tel.0048781836522
  email bozena936@wp.pl

 18. terminator8282 na 3 marca 2014 @ 17:10

  Witam serdecznie , jestem zainteresowany praca oferowana przez Panstwa , obecnie przebywam na terenie Niemiec ( Munchengladbach ) pracowalem juz na terenie niemiec na warunkach niemieckich , mam 32 lata posiadam wlasny samochod , konto AOK , jestem uczciwy , sumienny . do niemiec przyjechalem do pracy lecz z powodu iz bylo to oszustwo to w chwili obecnej jesli nie znajde pracy i mieszkania bede zmuszony wrocic do Polski do konca tygodnia , posiadam doswiadczenie pracy na stanowisku pakowacz z duzym naciskiem na precyzje i czas wykonywania pracy , na wezwanie jestem w stanie przyjechac z dnia na dzien pod wskazany adres , za rozpatrzenie mojej kandydatury z gory dziekuje

  Maciej .

  nr.tel. + 48 500 137 255

 19. ferti331 na 3 marca 2014 @ 17:12

  Witam
  Mam 19 lat i jestem zainteresowany pracą w Waszej firmie. Jestem sumienny, pracowity i nie boje sie cieżkiej pracy. Posiadam prawo jazdy kat.B i znajomośc j. angielskiego na poziomie podstawowym. Nie mam nałogów i nie byłem karany.
  tel: 516484668
  mail: ferti31@wp.pl
  Pozdrawiam
  Mateusz

 20. agnieszka5941 na 11 marca 2014 @ 16:58

  Witam jesteśmy zainteresowane pracą. (dwie osoby)
  Jesteśmy osobami sumiennymi, pracowitymi, zdyscyplinowanymi i rzetelnymi.
  Gotowe do pracy od zaraz.
  Potrafimy pracować w zespole.
  e-mail a-fa@wp.pl lub agnieszka5941@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.