€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka na magazynie operator wózka widłowego Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ingolstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2016 04:18

Magazyn z Ingolstadt oferuje pracę w Niemczech dla Polaków na stanowisku operatora wózków widłowych. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie z częściami samochodowymi.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejscowość: Ingolstadt, Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na magazynie w Ingolstadt polegająca na obsłudze wózka widłowego wysokiego składowania
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie załadunek a także wyładunek metalowych skrzyń zwanych inaczej – gitterboxów

Oczekiwania:

  • długie doświadczenie w pracy na stanowisku operatora wózka widłowego
  • posiadanie aktualnych uprawnień umożliwiających korzystanie z wózków
  • gotowość do przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w firmie produkcyjnej rzeczy dla branży motoryzacyjnej

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie CV z dokładnym rozpisaniem doświadczenia, mile widziane dołączeni referencji lub posiadanych certyfikatów. Wiadomość e-mail prosimy przesłać na adres:

  • logistyka@euro-labora.com

źródło: http://www.praca4u.net/operator-wozka-widlowego-niewymagana-znajomosc-jezyka-id399763.html

ID ogłoszenia: 31357b275376ea76