€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka na produkcji foteli samochodowych od zaraz Espelkamp

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Espelkamp
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 9 stycznia 2020 02:39

Aktualna propozycja zatrudnienia w fabryce z Espelkamp dla osób bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji foteli samochodowych 2020.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Lokalizacja: Espelkamp, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na rok do 31.12.2020

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce z Espelkamp, która zajmuje się produkcją zagłówków oraz podłokietników w autach osobowych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za nieskomplikowane zadania polegające na przygotowaniu form do produkcji, usunięcie resztek pianki oraz wyjęcie gotowego produktu

Oczekiwania:

  • zdolności techniczne
  • dokładność
  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz na rok
  • możliwość podjęcia pracy w systemie trójzmianowym

Oferujemy:

  • pełny pakiet ubezpieczeń
  • bardzo dobre zarobki
  • darmowe zakwaterowanie na cały okres trwania kontraktu
  • raz na miesiąc wypłatę wynagrodzenia
  • opcję podjęcia długotrwałej współpracy
  • atrakcyjne premie i dodatki

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: www.infopraca.pl/praca/produkcja-foteli-samochodowych/niemcy/14764153

ID ogłoszenia: 4945e1646aa98ff4