€ do ustalenia

Niemcy praca bez języka od zaraz komisjonowanie na magazynie Borna

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Borna
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 21 maja 2015 02:12

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu towarów w systemie słuchawkowym. Oferta od zaraz z Borna dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Borna

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: stawka do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie przydzielony do wykonywania zadań na magazynie w dziale „fresh”.
  • Do zadań należy komisjonowanie produktów korzystając z systemu słuchawkowego.
  • Pracodawca może zlecić inne prace magazynowe.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia tej pracy od zaraz
  • konieczne jest doświadczenie w pracy przy komisjonowaniu art. spożywczych
  • bardzo dobra kondycja oraz wytrzymałość fizyczna
  • preferowane osoby z własnym atutem i prawem jazdy
  • odpowiedzialność, dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • wysokie zarobki
  • praca na podstawie umowy od zaraz do 30.06.2015

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 447555c8dec2074e

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca bez języka od zaraz komisjonowanie na magazynie Borna”

  1. Jony1412 na 26 maja 2015 @ 17:50

    Witam jaka to praca ile godz., ile dni w tygodniu ,jaka jest norma i płaca na godzine netto (na czysto). Jaki okres pobytu ( na ile trzeba zostać), pracowałem jako order picker AH w Zwolle 2009_2014 r.