€ 8,90 euro brutto/h

Niemcy praca bez języka od zaraz w gastronomii jako pomoc kuchenna Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 maja 2016 04:47

Aktualnie poszukujemy pomocy kuchennej do restauracji z polską kuchnią w Berlinie. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Stawka godzinowa: 8,90 euro brutto na godzinę

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowane prace przy przygotowywaniu składników lub prostych dań
  • mycie, krojenie, szatkowanie
  • sporządzanie sosów, sałatek i zup
  • inne zadania zlecone przez kucharza lub kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność do efektywnej pracy w grupie
  • niezawodność
  • rzetelność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zmotywowanie

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie
  • bezpłatne wyżywienie w godzinach pracy
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie na czas określony z możliwością przejścia na stałą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres:

einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca w gastronomii jako pomoc kuchenna, imię i nazwisko”

ID ogłoszenia: 165733e762e199b

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez języka od zaraz w gastronomii jako pomoc kuchenna Berlin”

  1. milenacendrowicz na 31 maja 2016 @ 20:01

    witam jestem zaiteresowana wasza oferta, prosze o podanie właściwego e-mail. Milena Cendrowicz +4915211384426.