€ 8 euro za godzinę

Niemcy praca bez języka przy pakowaniu owoców i jarzyn w przetwórni Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 października 2014 02:25

Przetwórnia owocowo warzywna z Kolonii poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego do pakowania i sortowania na linii produkcyjnej. Niemcy praca dla Polaków aktualnie zamieszkujących w Kolonii.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Kolonia

Zarobki: 8 euro za godzinę

Obowiązki:

  • Praca w przetwórni owocowo warzywnej.
  • Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie i pakowanie.

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność manualna
  • możliwość pracy w wymuszonej pozycji
  • wiek pomiędzy 20 a 5 lat
  • osoba chcąca podjąć tę pracę koniecznie musi mieszkać w Kolonii lub w okolicy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech
  • uczciwe wynagrodzenie
  • pracę dla Polaków którzy obecnie mieszkają w Kolonii

Aplikacja:
Chętni proszeni są wyłącznie o kontakt mailowy.
Wiadomość zawierającą numer kontaktowy prosimy przesłać na adres:

  • ipab@wp.pl

źródło: http://www.mypolacy.de/ogloszenia/produkcja-przemysl/pakowanie-warzyw-i-owocow,374522.html

ID ogłoszenia: 5175447ca69381d5

1 odpowiedź na “Niemcy praca bez języka przy pakowaniu owoców i jarzyn w przetwórni Kolonia”

  1. patulka1993 na 4 listopada 2014 @ 02:20

    chetna do pracy !!!
    patrycjajabcon@gmail.com