€ 9,66/h

Niemcy praca bez języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz w Gotha 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 listopada 2019 05:05
  • Wygasa: 2 dni, 18 godzin

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu słodyczy i innej żywności. Od zaraz oferta 2019 z Gotha dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Gotha oraz Lipsk, Niemcy

Stawka godzinowa: 9,66 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki zmianowe

Zakres zadań:

  • łatwa praca jako pakowacz słodyczy oraz innych artykułów spożywczych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • zwinność, zręczność
  • atutem będą uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • zdolności manualne
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana, aczkolwiek nie jest konieczna

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na podstawie stabilnej, niemieckiej umowy
  • obowiązuje dodatek za pracę zmianową +25%
  • dwie premie – świąteczna oraz urlopowa
  • dla najlepszych stałą umowę
  • płatne zakwaterowanie oraz przejazdy do pracy
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt pod numerem:

  • 756410013, 508530100

Dzwonić można w godzinach od 09:00 do 16:00

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-lipsk,oferta,7172926

ID ogłoszenia: 2115dd1c555c4c22

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.