€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka przy remontach, wykończeniach na budowie Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 1 czerwca 2017 01:18

Propozycja zatrudnienia w Düsseldorfie dla osób bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy malowaniu, układaniu kafelków i montażu regipsów.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany
Miejsce zatrudnienia: okolice Düsseldorf, Niemcy
Pensja: do ustalenia

Opis zadań:

  • ogóle zadania remontowo budowlane
  • pracownik będzie przydzielony do zadań polegających na malowaniu, tapetowaniu, szpachlowaniu, lakierowaniu
  • obowiązkiem będzie również montaż regipsów (zabudowa sucha), układanie płytek
  • pracownik będzie przydzielony do wykańczania łazienek i kuchni z pominięciem prac hydraulicznych i hydraulicznych

Wymagania:

  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • duża sumienność oraz dokładność
  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • niezbędnym warunkiem jest udokumentowane doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku
  • praktyka zawodowa przy kładzeniu kafelków i fugowaniu

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie od zaraz
  • auto służbowe
  • narzędzia do pracy
  • miejsce zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 333592f320558c3e