€ do uzgodnienia

Niemcy praca bez języka przy zbieraniu zamówień na magazynie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 31 lipca 2014 00:17

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego na magazynie w Lipsku. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i komisjonowaniu artykułów.

Stanowisko: Zbieracz zamówień

Numer referencyjny: MAGAZYN/2014

Lokalizacja: Lipsk

Zarobki: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za zbieranie zamówień na magazynie.
  • Do zadań należeć będzie również pakowanie, przepakowanie i komisjonowanie.
  • Inne zadania jakie zleci przełożony.

Oczekiwania:

  • obowiązkowo udokumentowane doświadczenie w pracy na magazynie przy zbieraniu zamówień
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • znajomość języka nie jest konieczna ale będzie dodatkowym atutem
  • pracowitość, zaangażowanie, niezawodność

Oferta:

  • wsparcie Polaka współpracownika
  • zatrudnienie w oparciu o legalną niemiecką umowę o pracę
  • zgodnie z umową składki oraz ubezpieczenie
  • zapewnione zakwaterowanie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości na adres: praca.niemcy@workservice.pl
w nagłówku prosimy umieścić numer referencyjny zgłoszenia

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-kompletowania-zamowien-2447252.html

ID ogłoszenia: 74553d8d32c8317c